Sprawiamy, że nauka języka jest prosta!

Jesteśmy wszechstronnym, kameralnym centrum językowym, oferującym dostosowane do indywidualnych potrzeb kursy języków obcych w Tychach oraz OnLine.

Oferujemy kursy dla osób i firm, które szukają:

 • Ciekawych i skutecznych lekcji z naciskiem na rozwijanie praktycznych umiejętności
 • Przyjemnego i odprężającego środowiska do nauki
 • Osobistego podejścia do każdego ucznia
 • Wyjątkowych nauczycieli

Bezpłatna konsultacja to tylko jedno kliknięcie!

W SpeakEasy nauczysz się mówić!

Orły - dyplom

SpeakEasy jest uznanym liderem wśród szkół językowych.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

lat na rynku
%
uczniów poleciłoby nas
zadowolonych firm
johnson control600x400
Marzena Gacek-Cop

Kierownik Działu Personalnego

Szkoła języków obcych „SpeakEasy”, w czasie swojej współpracy z naszą firmą wykazała się dużym profesjonalizmem. Wyróżnia ją doświadczona kadra nauczycielska oraz elastyczne podejście do klienta.

Na dobra współpracę przede wszystkim wpływa niezwykle staranne i merytoryczne przygotowanie lektorów do spotkań umożliwiające poznanie języka w ciekawy i różnorodny sposób oraz takie ich cechy jak: umiejętność nawiązywania, rzetelność i optymizm oraz otwartość na potrzeby klienta.

skoda_good
Dariusz Drozdek

Prezes Zarządu

Szkoła językowa „SpeakEasy” wyróżnia się profesjonalną i doświadczoną kadrą nauczycielską, która indywidualnie traktuje każdego ze swoich słuchaczy.

Zajęcia prowadzone są ciekawie i charakteryzują się różnorodnością tematów, dzięki czemu kursanci zdobywają szerokie słownictwo. Jednocześnie szkoła kładzie duży nacisk na ćwiczenia gramatyczne i fonetyczne, co pozwala doskonalić język pod różnym katem.

Szczerze polecam szkołę językową „SpeakEasy” wszystkim chcącym efektywnie uczyć się języków obcych.

Valeo
Elżbieta Demczak

Kierownik Działu Personalnego

Możemy poświadczyć, że kursy językowe prowadzone są profesjonalnie i na wysokim, godnym polecenia poziomie.

Valeo Autosystemy Oddział Modułów Czołowych w Tychach już od kilku lat korzysta z usług szkoleniowych firmy SpeakEasy.
Kursy języka angielskiego są przez nas oceniane pozytywnie, z uwagi na przydatność pozyskanej wiedzy, jak również ze względu na wiedze oraz doświadczenie osoby prowadzącej.

edis_logo
Eliza Duda

Prezes Zarządu

Nauczyciele szkoły językowej „SpeakEasy” są specjalistami w swojej dziedzinie, a realizując program nauczania dają dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.

Precyzyjnie i w przyjazny sposób wyjaśniają zawile kwestie związane z gramatyką angielską oraz dostosowują program nauczania do indywidualnych potrzeb słuchacza.
Mogę z cala pewnością polecić szkołę językową „SpeakEasy” tym, którzy szukają pewnych i doskonale orientujących się w tematyce nauczycieli języka obcego.

KURSY JĘZYKOWE

 • Zajęcia indywidualne i grupowe
 • Zajęcia dla dzieci i młodzieży
 • Specjalistyczne kursy
 • Lekcje online
 • Kursy dla biznesu
 • Kursy indywidualne lub grupowe
 • Specjalistyczne kursy
 • Kursy online

ZAJRZYJ DO NAS

ZNAJDŹ NAS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

+48 501 412 908

hello@speakeasy.pl

ODWIEDŹ NAS:

DAMROTA 163
43-100 TYCHY
POLAND
GOOGLE MAPS

Find Us on Google Maps
Take a Virtual Tour! (Desktop Only)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Invalid Email
Invalid Number

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, którym jest SpeakEasy S. C., reprezentowana przez Nanine Blignault i Jarosława Malca, Damrota 163, 43-100 Tychy, Polska, w celu przesyłania ukierunkowanych informacji dotyczących zorganizowanych i planowanych kursów językowych , inne szkolenia mające na celu dalszy rozwój wiedzy, konkursy i kampanie promocyjne, wydarzenia organizowane lub zalecane przez SpeakEasy oraz rezerwowanie miejsc na szkolenia. Oświadczam również, że rozumiem niniejszą „Politykę prywatności i pliki cookie”. Potwierdzam, że mogę wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, pisząc na adres: hello@speakeasy.pl. Jeśli nie chcesz zostawiać swoich danych osobowych, zadzwoń.