Gdy ludzie rozmawiają ze sobą, coś wspaniałego może się wydarzyć.

O NAS

Jesteśmy oddanym zespołem:

  • Nauczycieli
  • Tłumaczy
  • Edytorów tekstu
  • Konsultantów

Dzielimy pasję do języków oraz różnych metod komunikacji i z powodzeniem obsługujemy naszych klientów od 19 lat.

Niezależnie od potrzeb językowych, wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół nauczycieli pomoże Ci osiągnąć Twoje cele, ponieważ wierzymy, że kiedy ludzie rozmawiają ze sobą, coś wspaniałego może się wydarzyć.

front_photojpg

Bezpłatna konsultacja to tylko jedno kliknięcie!

Nasi nauczyciele nie mogą się doczekać, aby Cię poznać!

NASZ ZESPÓŁ

jarek

JAROSLAW Malec Nauczyciel angielskiego i współzałożyciel

Jarek Malec posiada ponad 20 lat doświadczenia nauczycielskiego. Wraz z żoną Nanine Blignault jest właścicielem SpeakEasy oraz nauczycielem języka angielskiego. Oprócz tego jest tłumaczem ustnym i pisemnym.

„Każdy uczeń to nowe wyzwanie. Moim zadaniem jest wyposażenie uczniów w narzędzia potrzebne do osiągnięcia celów językowych. W tym procesie odnajdują się w nowym języku i budują pewność
siebie ”.

W SpeakEasy od 2002

Nanine 2

NANINE Blignault Nauczycielka angielskiego i współzałożycielka

Jako współzałożycielka i nauczycielka angielskiego w SpeakEasy, Nanine (RPA)
nie tylko uczy, ale również jest zaangażowana w każdy aspekt pracy szkoły.
Przed założeniem SpeakEasy otrzymała tytuł licencjacki na kierunku język
angielski i psychologia w Stellenbosch University (RPA). Ukończyła również
studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego jako drugiego
języka (obcego) w Open University (Wielka Brytania).

„Energia i entuzjazm, które towarzyszą moim studentom uczącym się nowego języka
niesamowicie mnie inspiruje. Wychodzą naprzeciw nowym zadaniom, zmagają się z
zagadnieniami, które są im obce i przekonują się, że są gotowi na kolejne wyzwania.
Uwielbiam to!”

W SpeakEasy od 2002

asia

JOANNA Wsiaki-Wata
Nauczycielka angielskiego

Joanna posiada tytuł magistra anglistyki Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowe studia z zakresu tłumaczeń pisemnych, konsekutywnych i symultanicznych. Języka angielskiego uczy od 2004 roku. Mama dwójki dzieci. W wolnym czasie Joanna lubi grać w gry planszowe, czytać książki science-fiction i fantasy oraz powieści o historii Wielkiej Brytanii.

W SpeakEasy od 2016

Magenta2

MAGDALENA Cieślak Nauczycielka angielskiego

„Nauka języka obcego to znacznie więcej niż nauka nowych nazw tych samych rzeczy. To nauka nowego sposobu myślenia o nich. Nauka języka obcego ma więcej zalet niż tych, które są znane wielu osobom. Jest to wielki atut procesu poznawczego, sprawia, że się rozwijamy i pozwala uzyskać zupełnie nową perspektywę. Najważniejsze jest, aby uczynić lekcję przygodą intelektualną, podróżą, nowym doświadczeniem zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela. ”

Magda ma ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu na standardowych kursach, szkoleniach korporacyjnych i projektach unijnych. Ukończyła filologię angielską i ekonomię w Instytucie Lingwistyki Stosowanej ze specjalizacją Business English. Jej hobby to podróże i projektowanie wnętrz.

W SpeakEasy od 2017

Lucyna

LUCYNA Kalecińska Obsługa klienta

„Praca z ludźmi to praca pełna zmian i niespodzianek. Każdy jest inny, każdy jest inspiracją. To fantastyczna okazja do poznania ludzi i wysłuchania ich historii. Przekłada się to na wiedzę przydatną także w życiu codziennym. Uśmiech, szacunek, zaufanie, pomoc to niezbędne elementy składające się na pracę z ludźmi 🙂 ”

W SpeakEasy od 2018

New Madzia

MAGDALENA Maciaszczyk Obsługa klienta

Dla mnie dobra komunikacja międzyludzka to podstawa, w każdym języku. W pracy zawodowej nieustannie przyświeca mi myśl, że nie ma takiego problemu, którego nie rozwiązałaby uczciwa i szczera rozmowa. Zawsze cieszy mnie możliwość poznawania nowych ludzi i ich kultur, ponieważ uważam, że to ludzie: wszyscy razem i każdy z osobna decydują o niepowtarzalnej atmosferze danego miejsca.

Prywatnie jestem nieco zabieganą i ciągle rozśpiewaną mamą dwójki maluchów, która bardzo docenia czas spędzony sam na sam z dobrą książką czy serialem anglojęzycznym 😊

W SpeakEasy od 2020

kasia s

KATARZYNA Skowrońska Nauczycielka angielskiego

Filmoznawczyni- edukatorka. Specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego dzieci (przedszkole i szkoła podstawowa). 6 lat życia spędziłam w Londynie, 9 miesięcy mieszkałam też w Chicago. 

Kontakt z dziećmi to dla mnie budowanie relacji, przygoda, wyzwania i okazja do nieustannej nauki. Interesuję się psychologią, podczas pracy z dziećmi stosuję elementy porozumienia bez przemocy oraz Montessori. Kocham ciężką muzykę, styl lat 50, książki i filmy. 

W SpeakEasy od 2018

Dominika

DOMINIKA Paluch Nauczycielka angielskiego

Bycie nauczycielem niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność, którą my - jako lektorzy, podejmujemy, aby zachęcić i zmotywować naszych uczniów do używania języka swobodnie, bez strachu przed krytyką. W związku z tym zawsze staram się być dla moich uczniów ogromnym wsparciem oraz przyjaciółką. Podczas zajęć staram się pokazać jak bardzo przydatny jest język angielski w dzisiejszym świecie oraz jak wiele cudownych przygód można przeżyć z jego pomocą. Moje zajęcia to przede wszystkim wiedza praktyczna, ZABAWA i ogrom (u)śmiechu. Zacznijmy myśleć kreatywnie! 🙂 

W SpeakEasy od 2020 roku.

dawid k

DAWID Kiedrowicz Nauczyciel angielskiego

„Zawsze myślałem, że granice naszego języka są granicami naszego świata. Dlatego wszyscy powinniśmy poszerzać te granice, ucząc się nowych języków”.

Dawid jest zaangażowanym nauczycielem języka angielskiego, który od 12 lat pracuje z młodzieżą i dorosłymi. W wolnym czasie uprawia różne sporty.

W SpeakEasy od 2017

karol

KAROL Łukaszek Nauczyciel angielskiego

O sobie mogę powiedzieć zasadniczo dwie rzeczy - są to język angielski i jego nauczanie oraz muzyka. Angielskiego uczę odkąd ukończyłem studia filologiczne w 2015 roku. Uwielbiam swój zawód głównie za możliwość poznawania nowych ludzi oraz dzielenia się z nimi doświadczeniami na przeróżne tematy. W wolnym czasie gram w zespole rockowym jako gitarzysta i wokalista, a SpeakEasy daje mi możliwość nie tylko realizowania się w zawodzie, ale również swobodę rozwijania innych pasji oprócz nauczania języka angielskiego. Każdy dzień dla mnie stanowi nowe wyzwania i możliwości

W SpeakEasy od 2019

IMG_0595Fotografia wybrana+kadr (2)

NATALIA Adamczyk Nauczycielka angielskiego

Zaczęłam uczyć angielskiego w 2018 roku jeszcze kiedy sama byłam na studiach i z każdym dniem kocham to bardziej. Nauczanie przynosi mi wiele satysfakcji. Głęboko wierzę, że utrzymywanie dobrych i przyjaznych stosunków z uczniami ma pozytywny wpływ na przyswajanie wiedzy dlatego zawsze troszczę się i szanuje moich podopiecznych.

Uwielbiam spotykać nowych ludzi i dzielić się doświadczeniami. W wolny czasie słucham muzyki ale też czytam powieści detektywistyczne.

W SpeakEasy od 2021 roku

Kinga2

KINGA Plewa Nauczycielka angielskiego

Kinga zdobyła tytuł magistra filologii angielskiej tj. metodyki nauczania języków obcych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz posiada kwalifikacje z zakresu licznych kursów językowych. Od ponad 10 lat uczy języka angielskiego bo progres swoich kursantów tj. jak i sama praca z nimi daje jej ogromną satysfakcję. W wolnych chwilach tworzy muzykę i eksperymentuje w kuchni.

W SpeakEasy od 2021 roku.

225430551_534247560965418_86128679227781975_n

PATRYCJA Stefanowska Nauczycielka angielskiego

Język obcy to dla mnie jak otwarcie drzwi do nowego świata, czasem zupełnie odmiennego od naszego, a czasem tak podobnego, że aż trudno uwierzyć. To okazja do poznania odmiennej kultury, poglądów, tradycji. Język to studnia bez dna, wciągająca przygoda, a często również spore wyzwanie.

Postaram się przeprowadzić Cię przez dzikie gąszcze angielskiej gramatyki i niezliczone pokłady obcobrzmiących słów, a to wszystko w towarzystwie dobrego humoru i bez strachu o popełniane błędy, bo przecież tylko tak możemy się czegoś nauczyć!

W SpeakEasy od 2021 roku

IMG-20210812-WA0006

EWA Parysz-Musioł Nauczycielka hiszpańskiego i włoskiego

Ewa jest absolwentką filologii włoskiej ze specjalizacją w nauczaniu języka włoskiego jako drugiego języka. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego i hiszpańskiego. Na zajęciach posługuje się nowoczesną i niekonwencjonalną metodologią. Potrafi pracować z młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Jest uznanym nauczycielem w firmach i instytucjach. Stale się rozwija, była wielokrotnie stypendystką za granicą w Salerno, Sorrento, Genua i Gargnano. Jej pasją są także podróże, pracuje jako przewodniczka zagraniczna oraz organizuje obozy językowe w Polsce, Włoszech i Hiszpanii.

W SpeakEasy od 2009

Kasia Redding

KATARZYNA Redding Nauczycielka angielskiego

„Język nie jest darem genetycznym, to dar społeczny. Nauka nowego języka to stawanie się członkiem klubu – społeczności użytkowników tego języka.”

Od 15 lat zapraszam do przyłączenia się do Klubu mówiących w języku angielskim.

W wolnym czasie, uwielbiam czytać biografie i jeździć na snowboardzie. Żeglarstwo jest moją pasją - jestem także instruktorem żeglarstwa, ale najczęściej chodzę na długie spacery z rodziną.

W SpeakEasy od 2021 roku

orlando

ORLANDO Nieto Medina Nauczyciel hiszpańskiego i włoskiego

Orlando pochodzi z Bogoty w Kolumbii, więc jego językiem ojczystym jest hiszpański. Jest grafikiem i malarzem. Studiował i mieszkał w Londynie. Tam uczył się angielskiego jako drugiego języka i odbył kurs dla nauczycieli w szkole języka angielskiego Stanton. Studiował również stepowanie i aktorstwo w szkole artystycznej Putney. Uczył hiszpańskiego jako drugiego języka w Londynie. Posiada Certyfikat z nauczania języka hiszpańskiego jako drugiego języka oraz certyfikat ELEX.

Uczy angielskiego i hiszpańskiego od ponad 15 lat. Jest certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego British Council w Kolumbii. W wolnym czasie lubi malować i tańczyć zumbę. Jest osobą otwartą, przyjazną i wyluzowaną. 🙂

W SpeakEasy od 2020 roku.

dario2

DARIO De Benedittis Nauczyciel włoskiego

„Nauczanie jest czymś, co sprawia mi przyjemność, bo lubię i cenię kontakt z ludźmi. Mam nadzieję, że zarażę Was pasją do kultury włoskiej i włoskiego języka, który od teraz stanie się Waszym nowym narzędziem komunikacji.”

W SpeakEasy od 2018

martyna l

MARTYNA Lukowiec Nauczycielka hiszpańskiego

Myślę, że idealnym lektorem jest ten, który postępuje zgodnie z imperatywem kategorycznym  Immanuela Kanta. Ten niemiecki filozof oświeceniowy zasłynął między innymi tą żywą zasadą etyczną do dziś formułowaną na wiele sposobów, która w tym konkretnym przypadku powinna brzmieć: „Uczyć tylko tak, jak sam chciałbyłbyś być  uczony zawsze i przez innych ”.

Martyna jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra filologii hiszpańskiej. Już na studiach licencjackich rozpoczęła pracę jako nauczycielka, ucząc głównie dzieci i młodzież. Dwukrotnie przebywała na stypendium zagranicznym w Hiszpanii. Wolny czas spędza na czytaniu powieści kryminalnych i oglądaniu La Liga.

W SpeakEasy od 2018

monika

MONIKA Kaleta Nauczycielka polskiego

„Uwielbiam podróżować po świecie, a tu świat przychodzi do mnie. To jeden z wielu powodów, dla których uwielbiam uczyć polskiego. Mój przepis na udaną lekcję to dobra zabawa i wyważona porcja gramatyki. Stawiam poprzeczkę wysoko, ponieważ Zależy mi na sukcesach moich podopiecznych, ale wszystko w bezstresowej atmosferze, aby lekcje języka polskiego były również spotkaniem, na które trzeba czekać. "

Monika Kaleta ukończyła filologię polską w 2007 roku. Posługuje się językiem rosyjskim i angielskim. Uczyła języka polskiego w Odessie na Ukrainie, a obecnie uczy obcokrajowców w Tychach. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi.

W SpeakEasy od 2018 roku

278109772_8109014762457435_6406239849926754880_n

DOROTA Gajewska Nauczycielka polskiego

Posiada wyższe wykształcenie filologiczno-artystyczne, a jako polonistka pracuje od 2000r. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu wiedzy o kulturze, pedagogiki sztuki i wybranych zagadnień pedagogiki specjalnej. Jest entuzjastką idei uczenia się przez całe życie.  Obecnie doskonali swoje kompetencje glottodydaktyczne. Od lat niezmiennie wierzy w zdrowiotwórczy wpływ sztuki na człowieka, dlatego hobbystycznie i zawodowo zajmuje się także ceramiką oraz arteterapią. Źródeł inspiracji poszukuje, będąc w podróży i obserwując ludzi.

W SpeakEasy od 2022 roku

283753198_3131087223815789_7491486959053469997_n

ELŻBIETA Bujan-Żmuda Nauczycielka polskiego

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pracowałam z dziećmi i z młodzieżą. Uczenie języka polskiego jako obcego rozpoczęłam w 2000r. od Węgrów. Znam języki angielski i rosyjski. Na moich lekcjach oprócz reguł gramatyki przekazuję wiedzę o polskiej literaturze i poezji. W procesie nauczania dbam o miłą atmosferę i poprawną komunikację. Lubię kontakt z ludźmi, poznawanie kultury ich kraju. Prywatnie jestem mamą dwóch licealistek, którym od 11 lat towarzyszę w uprawianym przez nie judo.

W SpeakEasy od 2022 roku

ZNAJDŹ NAS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

+48 501 412 908

hello@speakeasy.pl

ODWIEDŹ NAS:

DAMROTA 163
43-100 TYCHY
POLAND
GOOGLE MAPS

Find Us on Google Maps
Take a Virtual Tour! (Desktop Only)