Nigdy nie zabraknie Ci słów.

INNE USŁUGI

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, konsultacji, napisania tekstu czy jego edytowania, możesz polegać na naszym wszechstronnym zespole specjalistów, który zapewni Ci właściwe rozwiązanie.

Bezpłatna konsultacja to tylko jedno kliknięcie!

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc!

dictionary

Dzielenie się swoimi pomysłami ze światem jest dla nas ważne. Dlatego zapewniamy najlepsze pisemne, symultaniczne i konsekutywne usługi tłumaczeniowe - z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Specjalizujemy się w wielu różnych tematach, w tym: public relations i materiałach marketingowych, dokumentach biznesowych i handlowych, artykułach naukowych, materiałach artystycznych i kulturowych, dokumentach medycznych, umowach prawnych i sprawozdaniach finansowych.

Bez względu na potrzeby językowe, możesz liczyć na nasz zespół ekspertów w zakresie analiz i porad. Pomożemy Ci uzyskać świeże spojrzenie na swoją pracę i opracować nowe rozwiązania wszelkich problemów. W krótkim czasie będziesz w stanie przedstawić tę ważną prezentację biznesową lub ukończyć swoją pracę dyplomową z łatwością.

Twoja firma zasługuje na wyjątkowy głos, który odzwierciedla podstawowe wartości i podejście Twojej marki. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie słowa, które pozwolą Ci w skuteczny sposób połączyć się z klientami i nawiązać z nimi kontakt, abyś mógł tworzyć i rozwijać trwałe relacje.

Od stron internetowych po artykuły akademickie, możesz liczyć na to, że wyciągniemy najlepsze aspekty pisania. Sprawdzimy twoje teksty, przekażemy Ci krytyczne opinie i poprawimy błędy ortograficzne, interpunkcyjne i gramatyczne. Razem zabierzemy twoje pisanie z dobrego, na świetne!

ZNAJDŹ NAS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

+48 501 412 908

hello@speakeasy.pl

ODWIEDŹ NAS:

DAMROTA 163
43-100 TYCHY
POLAND
GOOGLE MAPS

Find Us on Google Maps
Take a Virtual Tour! (Desktop Only)