Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Poznaj nasz zespół

Strona główna > O nas > Nasz zespół

Wojciech Szweda

Lektor języka angielskiego

Wojciech Szweda Pracę jako nauczyciel języka angielskiego rozpoczął w 2003 roku, nauczał w gimnazjum, liceum i technikum, a ostatnio w szkole podstawowej. Absolwent kulturoznawstwa amerykańskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poza pracą jest miłośnikiem sportu, podróżowania, gier komputerowych i muzyki.

W SpeakEasy od 2017

Jarosław Malec

Jarosław Malec

Lektor języka angielskiego i współzałożyciel

„Każdy student to niepowtarzalne wyzwanie. Moim zadaniem jest wyposażyć studentów w narzędzia niezbędne do osiągnięcia językowych celów. W tym procesie odnajdują oni nowy, pewny siebie głos.”

Zobacz profil
Nanine Blignault

Nanine Blignault

Lektor języka angielskiego i współzałożycielka

„Energia i entuzjazm, które towarzyszą moim studentom uczącym się nowego języka niesamowicie mnie inspiruje. Wychodzą na przeciw nowym zadaniom, zmagają się z zagadnieniami, które są im obce i przekonują się, że są gotowi na kolejne wyzwania. Uwielbiam to!”

Zobacz profil
Bulscu Koszegi

Bulcsu Koszegi

Lektor języka angielskiego i węgierskiego

„Nauczanie języka angielskiego daje mi okazję do interakcji z osobami z różnych krajów i kultur. Pomaganie moim studentom w odkrywaniu całego świata możliwości jakie płyną z uczenia się nowego języka, jest zdecydowanie jednym z najlepszych aspektów uczenia.”

Zobacz profil
Ewa Parysz-Musioł

Ewa Parysz-Musioł

Lektor języka włoskiego i hiszpańskiego

„Włochy i Hiszpania są moją fascynacją odkąd pamiętam. Mam to szczęście, iż moja pasja jest moją pracą. Dzięki niej wciąż odkrywam niesamowite kultury tych krajów oraz poznałam serdecznych przyjaciół.”

Zobacz profil
Dominika Holona

Dominika Stachura

Lektor języka angielskiego

„Odkąd sięgam pamięcią, praca z dziećmi od zawsze przynosi mi ogromną radość, a także satysfakcję. Praca z nimi pozytywnie nastawia mnie do życia, a ja ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby czas spędzony w naszej szkole był dla każdego dziecka pełen nowych doświadczeń, radosnej atmosfery oraz pięknych przeżyć. To wspaniałe uczucie obserwować jak każdy z moich najmłodszych uczniów wychodzi bogatszy w nową wiedzę i umiejętności.”

Zobacz profil
Paweł Jaśko

Paweł Jaśko

Lektor języka angielskiego

„Wiele zawdzięczam swoim uczniom, ponieważ każdego dnia udowadniają mi, że cierpliwość, wyrozumiałość, pasja i pokora inspirują innych do bycia ponad własnymi słabościami, a owe słabości towarzyszą nam przecież na co dzień, nie tylko podczas nauki języka obcego. Bycie nauczycielem jest dla mnie zdecydowanie powołaniem i misją – uczymy się angielskiego, ale nauka to także pewien sposób bycia.”

Zobacz profil
Ewa Spała

Ewa Spała

Lektor języka niemieckiego

„Z pasją uczę języka niemieckiego. Powody? Oktoberfest zna chyba każdy. A to właśnie w Bawarii Niemcy mówią najpiękniejszym, jak dla mnie, miękkim dialektem. Do tego ludzie są tam wyluzowani – całkowite przeciwieństwo Ordnung muss sein! Warto poznać tę różnorodność. Urok kulturowych odmienności jest zresztą w moim przypadku głównym motorem napędowym - w pracy i prywatnie.”

Zobacz profil
Joanna Wsiaki-Wata

Joanna Wsiaki-Wata

Lektor języka angielskiego

„Jestem przekonana, że nauka w trakcie zajęć języka obcego przebiega dwukierunkowo: słuchacze i lektor uczą się od siebie nawzajem. Z jednej strony, mogę obserowować rozwój kompetencji językowych swoich słuchaczy, co samo w sobie jest bardzo motywujące. Z drugiej, spotykając się z osobami o bardzo różnorodnych zainteresowaniach, osobowościach i potrzebach, nie tylko rozszerzam swoją wiedzę o świecie, rozwijam się również jako nauczyciel, wzbogacając swój warsztat. Za to wszystko właśnie tak cenię sobie swoją pracę.”

Zobacz profil
Elżbieta Bałazińska

Ela Bałazińska

Lektor języka hiszpańskiego

„Poznawanie języka obcego jest jak otwieranie drzwi do nowych możliwości, to odkrywanie innej, fascynującej kultury, ale również odkrywanie siebie poprzez jej pryzmat. To niesamowita przygoda, która wciąga, poszerza horyzonty budząc w nas ciekawość, wywołując uczucie szczęścia i spełnienia. Co ciekawe - im więcej drzwi otworzymy, tym łatwiej przychodzi nam otwieranie każdych następnych.”

Zobacz profil
Roksana Frychel

Roksana Frychel

Lektor języka francuskiego

„Najpiękniejsza w nauczaniu jest RADOŚĆ z każdego, nawet najmniejszego, sukcesu ucznia.”

Zobacz profil
Anna Kęsoń-Firlej

Anna Kęsoń-Firlej

Lektor języka francuskiego i włoskiego

„Już jako mała dziewczynka uwielbiałam bawić się w szkołę. Wiele lat upłynęło, ale chęć nauczania pozostała, a wraz z nią upór, duże pokłady energii i radość z obcowania z drugim człowiekiem. Nie mogło wobec tego stać się inaczej - zostałam nauczycielem, nauczycielem z pasją. Nauczycielem z powołania.”

Zobacz profil
Sonia Sikora

Sonia Sikora

Lektor języka angielskiego

„Studia filologiczne to był zaledwie półmetek poznawania języka angielskiego. Prawdziwa nauka miała miejsce w pracy w Wielkiej Brytanii. Po 3 latach posługiwania się "żywym językiem" i przystosowywania się do różnorakich akcentów zaczęłam uczyć w Polsce i dzielić się własnymi doświadczeniami z kursantami na zajęciach firmowych, stacjonarnych i internetowych. Od 7 lat moją specjalnością jest Business English.”

Zobacz profil
Magdalena Cieślak

Magdalena Cieślak

Lektor języka angielskiego

„"Uczenie się nowego języka jest nie tylko uczeniem sie nowych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposobu myślenia o nich..." Z nauki języka wypływa dużo więcej korzyści niz te oczywiste. Nauka sprawia, że sie rozwijamy jako osoba, nabieramy nowego spojrzenia. Najważniejsze, aby zajęcia językowe stanowiły intelektualną przygodę, podróż, nowe doświadczenie i inspirację zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.”

Zobacz profil
Wojciech Szweda

Wojciech Szweda

Lektor języka angielskiego

„Każdy człowiek to osobna historia, każdy pojmuje na swój indywidualny sposób. W każdej grupie można jednak stworzyć uniwersalny klucz do wzajemnego zrozumienia i dzięki niemu sprawić, by nauka była łatwa i przyjemna.”

Zobacz profil
Dawid Kiedrowicz

Dawid Kiedrowicz

Lektor języka angielskiego

„Zawsze uważałem, że granice naszego języka są granicami naszego świata. Dlatego wszyscy powinniśmy poszerzać te granice ucząc się nowych języków.”

Zobacz profil
Karolina Horoba

Karolina Horoba

Obsługa biura - specjalista ds. obsługi klienta

„Każdego dnia spotykam niesamowitych ludzi, którzy są motorem napędowym moich działań. Odkąd sięgam pamięcią od zawsze uwielbiałam mieć kontakt z ludźmi i zawierać nowe znajomości. To samo dotyczy obsługi Klienta - szanuję każdą indywidualność, dlatego każdy Klient jest dla mnie tym najważniejszym i dokonuję wszelkich starań, aby odpowiednio pielęgnować wszystkie kontakty.”

Zobacz profil
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.