SpeakEasy | Język Włoski - Certificato d'Italiano come Singua Atraniera
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Odkrywaj nowe kultury

Strona główna > Włoski > Kursy dla dorosłych > Kurs egzaminacyjny

Certificato d'Italiano come Singua Atraniera (CILS)

Egzaminy organizowane przez Universita' di Siena. Zapisy również poprzez działający w Polsce Instytut Kultury Włoskiej. Można go zdawać na 6 poziomach zaawansowania, rozpoczynając od poziomu A1 do poziomu C2 Rady Europy.

Dowiedz się więcej:

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą wkrótce, aby przedyskutować Twoje potrzeby językowe oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych kursów.

Poprzez wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). (więcej informacji)

Administratorem danych osobowych jest SpeakEasy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu i aktualizowania swoich danych oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie powyższych danych jest jednocześnie zgodą na kontakt ze strony SpeakEasy pod wskazany w formularzu adres e-mail.

Kursy dla dorosłych

Strona główna > Włoski > Kursy dla dorosłych

Język Włoski dla Dorosłych

Czy uczysz się języka włoskiego po raz pierwszy, czy przygotowujesz się do egzaminu lub przygotowujesz do biznesowej prezentacji, nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci skoncentrować się na obszarach, w których powinieneś się doskonalić w pierwszej kolejności, aby osiągnąć swoje językowe cele.

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.