SpeakEasy | Warsztaty dla Rodziców: Przyspiesz naukę języka Twojego dziecka
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Gotowy do startu

Strona główna > Angielski > Kursy dla dzieci > Warsztaty dla rodziców

Przyspiesz naukę języka Twojego dziecka („Praktyka czyni mistrza”)

Rodzice często odgrywają rolę krytyka w rozwoju języka swojego dziecka. Podczas naszych intensywnych warsztatów rodzice otrzymają narzędzia jakich mogą użyć w środowisku domowym, aby wspomóc i przyśpieszyć naukę języka. Nasi doświadczeni i pomysłowi lektorzy przeprowadzą Cię przez kolejne etapy.

Rezultaty kursu:

  • Będziesz wiedział/a jak wspierać Twoje dziecko w domu, nawet jeśli nie znasz dobrze obcego języka.
  • Nauczymy Cię jak pomóc swoim dzieciom w osiągnięciu szkolnego sukcesu oraz jak być bardziej zaangażowanym w proces nauki języka obcego.
  • Dowiesz się z jakich źródeł możesz skorzystać, aby wzbogacić naukę Twojego dziecka.
  • Będziesz w stanie rozwijać umiejętność czytania swojego dziecka oraz budować jego pewność siebie w mówieniu w obcym języku.

Dowiedz się więcej:

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą wkrótce, aby przedyskutować Twoje potrzeby językowe oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych kursów.

Poprzez wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). (więcej informacji)

Administratorem danych osobowych jest SpeakEasy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu i aktualizowania swoich danych oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie powyższych danych jest jednocześnie zgodą na kontakt ze strony SpeakEasy pod wskazany w formularzu adres e-mail.

Kursy dla dzieci

Strona główna > Angielski > Kursy dla Dzieci

Język Angielski dla Dzieci

Nasze kursy dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Zapewniają wspaniałą zabawę i interaktywne wprowadzenie do języka angielskiego. Młode umysły szybko przyswajają nowe umiejętności, a z przewodnictwem i wsparciem naszych wykwalifikowanych lektorów, twoje dziecko osiągnie pewność siebie w troskliwym i przyjaznym środowisku. Naszym priorytetem jest nauka języka w sposób naturalny, aby dzieci przyswoiły język obcy tak samo jak język ojczysty. Ważne jest zachowanie kolejności wprowadzania nowego materiału (słuchanie, powtarzanie, czytanie, pisanie), dzięki temu nauka nowego języka jest dla dziecka przyjemnością i zachętą na przyszłość.

Kursy Standardowe:

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.