SpeakEasy | Usługi
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Zawsze wiesz co powiedzieć

O nas > Usługi

Nasze usługi

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, redagowania, opracowania tekstów lub konsultacji w języku obcym, to możesz w pełni polegać na naszym wszechstronnym zespole profesjonalistów językowych, którzy dostarczą Ci najlepszych rozwiązań. Aby uzyskać bliższe informacje na temat naszych usług oraz cennika lub umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt z nami.

Tłumaczenia:

Jest dla nas bardzo ważne, abyś mógł się skutecznie porozumiewać. Dlatego zapewnimy Ci najlepsze pisemne, symultaniczne oraz konsekutywne usługi tłumaczeniowe – z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach m.in.: public relations i materiały marketingowe, dokumenty reklamowe i biznesowe, publikacje naukowe, materiały artystyczne i kulturalne, publikacje medyczne, umowy i dokumenty prawnicze oraz raporty finansowe. Aby uzyskać bliższe informacje oraz cennik naszych usług prosimy o prosimy o kontakt.

Redagowanie tekstów:

Od stron internetowych po prace akademickie, możesz liczyć na nas, a na pewno wydobędziemy najlepszy aspekt Twojej pracy. Przeanalizujemy Twój tekst, dostarczymy rzetelną opinię zwrotną i poprawimy każdy błąd (ortograficzny, interpunkcyjny oraz gramatyczny). Razem podniesiemy jakość Twojego stylu pisania z dobrej na doskonałą. Aby uzyskać bliższe informacje oraz cennik naszych usług prosimy o kontakt.

Opracowania (copywriting):

Twoja firma zasługuje na niepowtarzalny głos, który odzwierciedli jej główną wartość oraz kierunek Twojej działalności. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie słowa by przyciągnąć klientów oraz utworzyć i podtrzymać stałe relacje. Aby uzyskać bliższe informacje oraz cennik naszych usług prosimy o kontakt.

Konsultacje:

Jakiekolwiek są Twoje potrzeby językowe, możesz polegać na naszym zespole i uzyskać analizę oraz poradę ekspertów. Pomożemy Ci spojrzeć na Twoją pracę ze świeżej perspektywy i wypracować nowe rozwiązania każdego problemu. Błyskawicznie i z łatwością będziesz w stanie wygłosić ważną biznesową prezentację lub przekazać innym swój punkt widzenia. Aby uzyskać bliższe informacje oraz cennik naszych usług prosimy o kontakt.

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.