SpeakEasy | Sylwia Clayton
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Poznaj nasz zespół

Strona główna > O nas > Nasz zespół

Sylwia Clayton

Lektor języka angielskiego

Sylwia Clayton Sylwia ma 15 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w szkołach językowych w Polsce oraz w Irlandii. Jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach, gdzie zdobyła tytuł licencjata na kierunku Filologia angielska. Studia magisterskie ukończyła w University College Cork w Irlandii na kierunku Lingwistyka Stosowana. Od 10 lat zajmuje się głównie nauczaniem dorosłych.

W SpeakEasy od 2018

Jarosław Malec

Jarosław Malec

Lektor języka angielskiego i współzałożyciel

„Każdy student to niepowtarzalne wyzwanie. Moim zadaniem jest wyposażyć studentów w narzędzia niezbędne do osiągnięcia językowych celów. W tym procesie odnajdują oni nowy, pewny siebie głos.”

Zobacz profil
Nanine Blignault

Nanine Blignault

Lektor języka angielskiego i współzałożycielka

„Energia i entuzjazm, które towarzyszą moim studentom uczącym się nowego języka niesamowicie mnie inspiruje. Wychodzą na przeciw nowym zadaniom, zmagają się z zagadnieniami, które są im obce i przekonują się, że są gotowi na kolejne wyzwania. Uwielbiam to!”

Zobacz profil
Ewa Parysz-Musioł

Ewa Parysz-Musioł

Lektor języka włoskiego i hiszpańskiego

„Włochy i Hiszpania są moją fascynacją odkąd pamiętam. Mam to szczęście, iż moja pasja jest moją pracą. Dzięki niej wciąż odkrywam niesamowite kultury tych krajów oraz poznałam serdecznych przyjaciół.”

Zobacz profil
Sylwia Clayton

Sylwia Clayton

Lektor języka angielskiego

„Uczenie sprawia mi ogromną radość i dodaje energii. To dla mnie coś więcej niż tylko praca. Jest to pasja, którą staram się zarazić swoich uczniów przez pokazywanie im tego, co mogą osiągnąć znając język obcy. Wierzę, że nauka języków to nie tylko poznawanie nowych słówek, ale również nowy sposób myślenia o różnych sprawac..”

Zobacz profil
Peter Clayton

Peter Clayton

Lektor języka angielskiego

„Jako lektor języka angielskiego czerpię ogromną satysfakcję z tego, że mogę pomóc swoim uczniom nieustannie się rozwijać. W swojej pracy uwielbiam to, że jako native speaker pomagam im wypełnić lukę między nauką języka angielskiego a używaniem go w prawdziwym świecie. Moi uczniowie wychodzą z zajęć z przekonaniem, że nauczyli się tego, co jest im rzeczywiście potrzebne do efektywnej komunikacji w języku angielskim.”

Zobacz profil
Ewa Spała

Ewa Spała

Lektor języka niemieckiego

„Z pasją uczę języka niemieckiego. Powody? Oktoberfest zna chyba każdy. A to właśnie w Bawarii Niemcy mówią najpiękniejszym, jak dla mnie, miękkim dialektem. Do tego ludzie są tam wyluzowani – całkowite przeciwieństwo Ordnung muss sein! Warto poznać tę różnorodność. Urok kulturowych odmienności jest zresztą w moim przypadku głównym motorem napędowym - w pracy i prywatnie.”

Zobacz profil
Joanna Wsiaki-Wata

Joanna Wsiaki-Wata

Lektor języka angielskiego, asystent metodyczny

„Jestem przekonana, że nauka w trakcie zajęć języka obcego przebiega dwukierunkowo: słuchacze i lektor uczą się od siebie nawzajem. Z jednej strony, mogę obserowować rozwój kompetencji językowych swoich słuchaczy, co samo w sobie jest bardzo motywujące. Z drugiej, spotykając się z osobami o bardzo różnorodnych zainteresowaniach, osobowościach i potrzebach, nie tylko rozszerzam swoją wiedzę o świecie, rozwijam się również jako nauczyciel, wzbogacając swój warsztat. Za to wszystko właśnie tak cenię sobie swoją pracę.”

Zobacz profil
Elżbieta Bałazińska

Ela Bałazińska

Lektor języka hiszpańskiego

„Poznawanie języka obcego jest jak otwieranie drzwi do nowych możliwości, to odkrywanie innej, fascynującej kultury, ale również odkrywanie siebie poprzez jej pryzmat. To niesamowita przygoda, która wciąga, poszerza horyzonty budząc w nas ciekawość, wywołując uczucie szczęścia i spełnienia. Co ciekawe - im więcej drzwi otworzymy, tym łatwiej przychodzi nam otwieranie każdych następnych.”

Zobacz profil
Roksana Frychel

Roksana Frychel

Lektor języka francuskiego

„Najpiękniejsza w nauczaniu jest RADOŚĆ z każdego, nawet najmniejszego, sukcesu ucznia.”

Zobacz profil
Sonia Sikora

Sonia Sikora

Lektor języka angielskiego, koordynator do grup dziecięcych

„Studia filologiczne to był zaledwie półmetek poznawania języka angielskiego. Prawdziwa nauka miała miejsce w pracy w Wielkiej Brytanii. Po 3 latach posługiwania się "żywym językiem" i przystosowywania się do różnorakich akcentów zaczęłam uczyć w Polsce i dzielić się własnymi doświadczeniami z kursantami na zajęciach firmowych, stacjonarnych i internetowych. Od 7 lat moją specjalnością jest Business English.”

Zobacz profil
Magdalena Cieślak

Magdalena Cieślak

Lektor języka angielskiego, koordynator szkoleń i warsztatów

„"Uczenie się nowego języka jest nie tylko uczeniem sie nowych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposobu myślenia o nich..." Z nauki języka wypływa dużo więcej korzyści niz te oczywiste. Nauka sprawia, że sie rozwijamy jako osoba, nabieramy nowego spojrzenia. Najważniejsze, aby zajęcia językowe stanowiły intelektualną przygodę, podróż, nowe doświadczenie i inspirację zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.”

Zobacz profil
Karina Szojda

Karina Szojda

Lektor języka angielskiego

„Nauka języka obcego, to nie nauka pojedynczego słowa, zdania, czy "regułki" gramatycznej, to poznawanie całkiem nowego światopoglądu i podejścia do życia i właśnie tego nieustannie uczę moich kursantów. Gdybym nie była lektorem, na pewno grałabym na deskach teatru. W pracy preferuje kreatywne, ale i praktyczne podejście do języka, dlatego zawsze jest ciekawie.”

Zobacz profil
Dario De Benedittis

Dario De Benedittis

Lektor języka włoskiego

„Uczenie, to coś co sprawia mi przyjemność, ponieważ lubię i cenię sobie kontakt z ludźmi. Mam nadzieję, że zarażę Was pasją do kultury włoskiej i języka włoskiego, który od teraz stanie się waszym nowym narzędziem komunikacji.”

Zobacz profil
Monika Kaleta

Monika Kaleta

Lektor języka polskiego

„Kocham jeździć po świecie, a tu świat przyjeżdża do mnie. To jest jeden z wielu powodów, dla których uwielbiam uczyć języka polskiego. Mój przepis na udaną lekcję to zabawa plus wyważona porcja gramatyki. Poprzeczkę stawiam wysoko, bo zależy mi na sukcesie moich uczniów. Jednak wszystko w bezstresowej atmosferze, aby lekcje języka polskiego były także spotkaniem, na które się czeka.”

Zobacz profil
Dawid Kiedrowicz

Dawid Kiedrowicz

Lektor języka angielskiego

„Zawsze uważałem, że granice naszego języka są granicami naszego świata. Dlatego wszyscy powinniśmy poszerzać te granice ucząc się nowych języków.”

Zobacz profil
Martyna Lukowiec

Martyna Lukowiec

Lektor języka hiszpańskiego

„Sądzę, że idealny lektor to ten kierujący się w swoim życiu maksymami Immanuela Kanta. Ten niemiecki filozof oświeceniowy zasłynął m.in. żywą do dziś zasadą etyczną, formułowaną na wiele sposobów, która w tym konkretnym wypadku powinna brzmieć: Nauczaj tylko tak, jakbyś sam chciał być nauczany zawsze i przez innych.”

Zobacz profil
Karolina Horoba

Karolina Horoba

Obsługa biura - specjalista ds. obsługi klienta

„Każdego dnia spotykam niesamowitych ludzi, którzy są motorem napędowym moich działań. Odkąd sięgam pamięcią od zawsze uwielbiałam mieć kontakt z ludźmi i zawierać nowe znajomości. To samo dotyczy obsługi Klienta - szanuję każdą indywidualność, dlatego każdy Klient jest dla mnie tym najważniejszym i dokonuję wszelkich starań, aby odpowiednio pielęgnować wszystkie kontakty.”

Zobacz profil
Lucyna Kalecińska

Lucyna Kalecińska

Obsługa klienta

„Praca z ludźmi jest pracą pełną zmian i niespodzianek. Każdy człowiek jest inny, każdy jest inspiracją. To fantastyczna okazja aby poznać ludzi, posłuchać ich historii. Przekłada się to na pożyteczną wiedzę także w życiu codziennym. Uśmiech, szacunek, zaufanie, pomoc to niezbędne elementy składające się na pracę z ludźmi :)”

Zobacz profil
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.