Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Strona główna > News > 21 stycznia 2015 / Ogłoszenia

SpeakEasy - Praca Dla Nauczyciela Języka Włoskiego!!!

SpeakEasy - Praca Dla Nauczyciela Języka WłoskiegoCentrum Językowe SpeakEasy nawiąże współpracę z lektorem języka włoskiego!! Mile widziane minimum roczne doświadczenie. Osoby z Tychów lub okolic. Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez wiadomość email, na adres: hello@speakeasy.pl, lub pod numerem telefonu: 501-412-908

SpeakEasy Konsultacje Językowe

12 listopada 2015, Ogłoszenia

Konsultacje!

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji wszystkich Studentów, którzy z różnych względów opuścili zajęcia i chcieliby bez stresu kontynuować naukę. Zapraszamy również tych, którzy chcą intensywniej utrwalić swoją wiedzę z danego języka obcego. Zarezerwuj konsultacje już teraz!

Przeczytaj więcej
Cennik / Atrakcyjne Rabaty

12 listopada 2015, Ogłoszenia

Rabaty za polecenie

Przypominamy! Atrakcyjne rabaty za polecenie! Osoby, które nie otrzymały kuponu rabatowego, mogą go odebrać w recepcji szkoły.

Przeczytaj więcej
Sprawdzenie Poziomu Języka Angielskiego

5 października 2015, Ogłoszenia

Sprawdzenie Poziomu Języka Angielskiego

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych, na sprawdzenie swojego poziomu z języka angielskiego! Przyjdź do naszej szkoły, i oceń swoje możliwości za pośrednicwem rozmowy z lektorem. Zapraszamy w sobotę, w godzinach 10:00-12:00!
Sprawdź nas! To NIC nie kosztuje!

Przeczytaj więcej
Dni Otwarte 2015 w SpeakEasy - Galeria

30 września 2015, Ogłoszenia

Fotorelacja z Dni Otwartych

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą małą fotorelacją z Dni Otwartych (język angielski i niemiecki), które odbyły się 26.09 w naszej szkole!

Zobacz zdjęcia
Language learning, made easy.