Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Strona główna > News > 2 września 2015 / Ogłoszenia

Rozmowa z Nanine i Jarkiem

Rozmowa z Nanine i Jarkiem "Znam już 'bryle' i 'hawerfloki'" - zapraszamy do przeczytania bardzo ciekawej rozmowy z Nanine Blignault i Jarkiem Malcem, założycielami naszej szkoły.

Rozmowę można przeczytać pod tym adresem oraz udostępnić poprzez Facebooka.

Zachęcamy także do regularnego odwiedzania naszego profilu na Facebooku - oprócz najnowszych wiadomości, ciekawostki językowe oraz duża dawka pozytywnej energii.

Dni Otwarte 2015 w SpeakEasy - Galeria

30 września 2015, Ogłoszenia

Fotorelacja z Dni Otwartych

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą małą fotorelacją z Dni Otwartych (język angielski i niemiecki), które odbyły się 26.09 w naszej szkole!

Zobacz zdjęcia
Dni Otwarte W Speak Easy - Zapraszamy w Sobotę!

28 września 2015, Ogłoszenia

Dni Otwarte w SpeakEasy!

Nie zwalniamy tempa! Zapraszamy na kolejne Dni Otwarte w naszej szkole - tym razem z języka włoskiego i hiszpańskiego. Startujemy w sobotę, 03.10!

Harmonogram Dni Otwartych - Przeczytaj więcej
Spotkanie z metodykiem

31 sierpnia 2015, Ogłoszenia

Spotkaj się z naszym lektorem i sprawdź nas - to nic nie kosztuje!

W trosce o Państwa cenny czas oraz budżet domowy przed rozpoczęciem nauki w naszym Centrum Językowym oferujemy bezpłatne sprawdzenie znajomości języka - spotkanie z metodykiem.

Przeczytaj więcej

Warning: include_once(cennik-rabat-2015-short.php): failed to open stream: No such file or directory in /news/interview.php on line 77

Warning: include_once(): Failed opening 'cennik-rabat-2015-short.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /news/interview.php on line 77
Language learning, made easy.