Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Hello

Strona główna >Kursy > Angielski

Kursy Języka Angielskiego

Od angielskiego dla początkujących do kursów specjalistycznych - oferujemy osobom uczącym się w każdym wieku najbardziej efektywne i bezpośrednie podejście umożliwiające swobodną komunikację w języku angielskim. Nasz szeroki wachlarz kursów może zostać dopasowany do Twoich potrzeb i stylu uczenia się. Zapoznaj się z wymienionymi poniżej kursami dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Kursy dla dorosłych

Język Angielski dla Dorosłych

Czy uczysz się języka angielskiego po raz pierwszy, czy przygotowujesz się do egzaminu lub przygotowujesz do biznesowej prezentacji, nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci skoncentrować się na obszarach, w których powinieneś się doskonalić w pierwszej kolejności, aby osiągnąć swoje językowe cele.

Kursy dla młodzieży

Język Angielski dla Młodzieży

W celu doskonalenia umiejętności językowych osób nastoletnich i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat wykorzystujemy najnowsze metody nauczania oraz technologie. Sprawiamy, że na zajęciach gości realny świat języka angielskiego. Nastaw się na swobodne wyrażanie siebie i bądź gotów na ekscytującą przyszłość w erze globalizacji.

Kursy dla dzieci

Język Angielski dla Dzieci

Nasze kursy dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Zapewniają wspaniałą zabawę i interaktywne wprowadzenie do języka angielskiego. Młode umysły szybko przyswajają nowe umiejętności, a z przewodnictwem i wsparciem naszych wykwalifikowanych lektorów, twoje dziecko osiągnie pewność siebie w troskliwym i przyjaznym środowisku. Naszym priorytetem jest nauka języka w sposób naturalny, aby dzieci przyswoiły język obcy tak samo jak język ojczysty. Ważne jest zachowanie kolejności wprowadzania nowego materiału (słuchanie, powtarzanie, czytanie, pisanie), dzięki temu nauka nowego języka jest dla dziecka przyjemnością i zachętą na przyszłość.

Kursy Standardowe:

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.