Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Komunikuj się jasno

Strona główna > Polski > Kurs standardowy

Język Polski dla Obcokrajowców

Czujesz się zagubiony w otoczeniu języka, którego nie rozumiesz lub chciałbyś go udoskonalić? W SpeakEasy oferujemy kursy dopasowane do osób takich jak Ty. Zapraszamy wszystkich początkujących lub posiadających elementarną znajomość języka polskiego, którzy chcieliby zanurzyć się w tym bogatym i stanowiącym nie lada wyzwanie języku.

Dowiedz się więcej:

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą wkrótce, aby przedyskutować Twoje potrzeby językowe oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych kursów.

Poprzez wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). (więcej informacji)

Administratorem danych osobowych jest SpeakEasy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu i aktualizowania swoich danych oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie powyższych danych jest jednocześnie zgodą na kontakt ze strony SpeakEasy pod wskazany w formularzu adres e-mail.

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.