SpeakEasy | Język Hiszpański - Diploma de Espanol - Nivel Inicial
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Odkrywaj nowe kultury

Strona główna > Hiszpański > Kursy dla dorosłych > Kurs egzaminacyjny

Diploma de Espanol - Nivel Inicial

Egzamin ten potwierdza kwalifikacje językowe pozwalające na prawidłowe posługiwanie się językiem na poziomie podstawowym.

Dowiedz się więcej:

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą wkrótce, aby przedyskutować Twoje potrzeby językowe oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych kursów.

Poprzez wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). (więcej informacji)

Administratorem danych osobowych jest SpeakEasy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu i aktualizowania swoich danych oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie powyższych danych jest jednocześnie zgodą na kontakt ze strony SpeakEasy pod wskazany w formularzu adres e-mail.

Kursy dla dorosłych

Strona główna > Hiszpański > Kursy dla dorosłych

Język Hiszpański dla Dorosłych

Czy uczysz się języka hiszpańskiego po raz pierwszy, czy przygotowujesz się do egzaminu lub przygotowujesz do biznesowej prezentacji, nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci skoncentrować się na obszarach, w których powinieneś się doskonalić w pierwszej kolejności, aby osiągnąć swoje językowe cele.

Kursy Standardowe:

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.