SpeakEasy | Hello English!
Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.

Poznaj nowych przyjaciół

Strona główna > Angielski > Kursy dla dzieci > Kurs podstawowy

Hello English!

Nasza metoda oparta na zabawie wprowadzi Twoje dziecko w ekscytujący świat języka angielskiego poprzez gry, piosenki i opowiadania. Nasi wysoko wykwalifikowani lektorzy pomogą mu w budowaniu podstawowego angielskiego słownictwa oraz pokażą jak można uczyć się nowego języka z radością.

Co osiągnie Twoje dziecko:

 • Przyswoi podstawy języka angielskiego poprzez zabawę i czynne zajęcia.
 • Rozwinie zasób angielskich słów poprzez śpiewanie piosenek, rymowanki i historyjki.
 • Nauczy się wyrażeń i zwrotów codziennego użytku.
 • Pokona barierę językową w pozytywnym środowisku sprzyjającym nauce.
 • Będzie komunikować się i utrzymywać kontakty z innymi dziećmi w języku angielskim.
 • Przećwiczy w praktyce mówienie i słuchanie.

Poziom kursu:

 • Odkrywcy (5-7 lat)
  Obecne umiejętności Twojego dziecka:
  • Ma małe lub nie ma wcale doświadczenia w mówieniu po angielsku.
  • Posiada małą lub nie posiada wcale umiejętności czytania i pisania.
  Co osiągnie Twoje dziecko:
  • Rozwinie umiejętność mówienia i słuchania poprzez aktywną zabawę.

Dowiedz się więcej:

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą wkrótce, aby przedyskutować Twoje potrzeby językowe oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych kursów.

Poprzez wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). (więcej informacji)

Administratorem danych osobowych jest SpeakEasy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu i aktualizowania swoich danych oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie powyższych danych jest jednocześnie zgodą na kontakt ze strony SpeakEasy pod wskazany w formularzu adres e-mail.

Kursy dla dzieci

Strona główna > Angielski > Kursy dla Dzieci

Język Angielski dla Dzieci

Nasze kursy dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Zapewniają wspaniałą zabawę i interaktywne wprowadzenie do języka angielskiego. Młode umysły szybko przyswajają nowe umiejętności, a z przewodnictwem i wsparciem naszych wykwalifikowanych lektorów, twoje dziecko osiągnie pewność siebie w troskliwym i przyjaznym środowisku. Naszym priorytetem jest nauka języka w sposób naturalny, aby dzieci przyswoiły język obcy tak samo jak język ojczysty. Ważne jest zachowanie kolejności wprowadzania nowego materiału (słuchanie, powtarzanie, czytanie, pisanie), dzięki temu nauka nowego języka jest dla dziecka przyjemnością i zachętą na przyszłość.

Kursy Standardowe:

Sprawiamy, że nauka języka jest łatwa.